Pasta GO! początki…

 

Pierwszy lokal Pasta GO! powstał w Łodzi w malutkim lokalu po typowej kebabowni przy ul. Żwirki 8 w marcu 2013 roku. Od samego początku przyświecała nam idea stworzenia miejsca z JEDZENIEM wysokiej, restauracyjnej jakości, dla świadomych tego młodych, szybko i nowocześnie żyjących ludzi, którzy chcą zdrowo i smacznie zjeść, ale bez grabieży dla portfela. Chcieliśmy też stworzyć coś całkowicie nowego, od podstaw, co bedzie realną alternatywą dla znanych nam już wszystkim sieci fastfoodowych. I tak oto narodził się pomysł na Pasta GO!, szybką restaurację gotującą “od ręki” na oczach klienta dania z makaronami oraz sałatkami, blisko ludzi i dla ludzi, wszystko świeżo, zdrowo, smacznie i uczciwie cenowo oraz wygodnie w poręcznych kubełkach take-and-go! Oprócz jedzenia ważni są dla nas też LUDZIE, stąd taki fajny i loooźny u nas klimat i charakterystyczne “GoodFlow”. O taką atmosferę nie musimy nawet “dbać”, tacy już jesteśmy, przyjaźni, szczerzy, otwarci, prawdziwi….. Zawsze sami chcieliśmy bywać w takich miejscach, gdzie czyjesz się dobrze i swobodnie, bez spiny, gdzie przychodzą fajni ludzie i leci spoko beat, no i dają dobre jedzenie, a z każdym z obsługi możesz swobodnie o wszystkim pogadać. Kochamy ludzi, i kochamy też dobre jedzenie, tego juz nie zmienimy! Zawsze marzyliśmy, by być inną firmą niż wszystkie. I mamy nadzeję że tak JEST, i tak zawsze BĘDZIE! serce pastago

pastago makaron

zdrowe jedzenie pastago

Nasza misja

“Demokratyzacja restauracyjnego jedzenia w naszym mieście”

Chcemy aby każdy zwykły człowiek, mieszkaniec miasta, mógł “pozwolić sobie” na codzienne JEDZENIE poza domem, które będzie zdrowe i smaczne, gotowane “na bieżąco” ze świeżych składników i warzyw, energetyczne i zdrowe, podawane szybko i w wygodnej wersji on-the-go oraz “uczciwe” cenowo.

Nasze wartości

  • PeopleFirst –> najważniejsi są dla nas LUDZIE, zarówno jeśli chodzi naszych Gości i ich potrzeby, jak również o naszą EKiPĘ. Ważne jest poczucie wspólnoty wsród nas, gdyż jesteśmy sobie jak brać, jak jedna wielka rodzina!
  • GreatValue –> naszym Gościom chcemy zawsze zapewnić jak najwięcej wartości oraz jakości za rozsądną cenę. W Pasta GO! używamy tylko restauracyjnej jakości świeżych produktów i warzyw, które gotowane są od początku do końca na oczach klienta. Zadowalamy się niskimi marżami, bo zależy nam aby nasze jedzenie było uczciwe, zarówno pod względem jakości, jak i ceny!
  • LocalCare –> chcemy zmieniać Świat na lepsze działając lokalnie, TU i TERAZ, w naszej najbilższej okolicy. Interesuje nas lokalne dobro wspólne, pomagamy i wspieramy więc gdzie i jak tylko możemy rozwiązując bieżące problemy wokół nas, bo to TU i TERAZ zaczyna się droga do lepszego Świata, gdzie jest więcej szczęścia, szacunku i miłości, zdrowszych ludzi, czy mniejszego cierpienia zwierząt.
  • Fresh & Healthy –> nasze jedzenie gotowane jest na bieżąco ze świeżych i dobrych jakościowo składników, nie używamy zamrażarek, dostawy są co 1-2 dni, dzięki temu jest zawsze u nas świeżo i zdrowo, no i smaczne!
  • Fun & Happy –> ciężko pracujemy każdego dnia, ale jeszcze lepiej się przy tym bawimy, bo kuchnia i gotowanie to nasza pasja! Nigdy się nie nudzimy, nigdy też nie mówimy że jesteśmy w pracy! Jesteśmy szczęśliwymi ludźmi i dbamy o to każdego dnia, bo tylko szczęśliwi ludzie mogą smacznie gotować i jeszcze lepiej obsługiwać Gości!
  • LoveEverywhere –> mamy w sobie mnóstwo miłości do ludzi oraz jedzenia. Kochamy zdrowe i smaczne jedzenie, kochamy włoską kuchnię i makarony, kochamy też innych ludzi oraz wszystkie ziemskie istoty, tacy już jesteśmy! We wszystko co robimy wkładamy maximum serca i zaangażowania, jesteśmy dobrzy w tym co robimy…bo napędza Nas miłość!
  • Simplicity –> prostota uwalnia, wzbogaca i pozwala stworzyć przestrzeń dla spraw najważniejszych. Tak też działamy, prosto, za to skutecznie, szybko, sprawnie i efektywnie. Nie komplikujemy niepotrzebnie rzeczy. Jak dla Nas mniej czasem znaczy “więcej” zwłaszcza jeśli to “mniej” jest najwyższej jakości.
  • GoodFlow –> dbamy o dobre FLOW wśród naszej Ekipy, dlatego atmosfera w Pasta GO! jest zawsze cool! Nasi ludzie czują klimat i wiedzą o co chodzi, a Ty możesz być u nas zawsze sobą, czuć się dobrze i swobodnie. I o to w życiu chodzi czyż nie?
  • Quick & Mobile –> nasze jedzenie i proces jego przygotowywania jest tak “pomyślany” aby mogło być wydane szybko, wygodnie oraz mobilnie czyli tak jak wszyscy teraz żyjemy!
  • Modern & Urban –> myślimy nowocześnie, jesteśmy nowocześni i żyjemy nowocześnie, nie boimy się niczego, kochamy wyzwania i miejski lifestyle! Yo!