Pasta GO! Franczyza

Dołącz do naszej Rodziny i otwórz swoją własną restaurację Pasta GO!
Dlaczego my? To oczywiste! Oto zestaw korzyści naszego systemu franczyzowego:

  • bezpieczny START dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu
  • uwielbiana przez Fanów marka Pasta GO!
  • szybki i pewny zwrot z inwestycji
  • wsparcie marketingowe i socialmediowe
  • intensywne szkolenia dla personelu
  • system informatyczny oraz aplikacja mobilna
  • wynegocjowane warunki współpracy z dostawcami
  • szczera pomoc i wsparcie opiekuna sieci
  • przynależność do naszej PastaFamily
Pasta GO! ekipa

Słów kilka o naszym koncepcie…

Pasta GO! to sieć dynamicznie rozwijających się szybkich restauracji typu Fast Casual, nowego segmentu gastronomicznego, którego w Polsce jesteśmy pionierem. W USA rynek ten od kilku już lat notuje dwucyfrowe tempa wzrostu rok do roku i wypycha z rynku starych i dobrze nam znanych potentatów rynku fast-foodowego.

Idea konceptu Pasta GO! jako sieci szybkich restauracji typu Fast Casual opiera się na dwóch podstawowych założeniach.

Po pierwsze, my GOTUJEMY wszystko od początku do końca sami (a nie tylko „składamy” lub odgrzewamy wcześniej przygotowne z półproduktów jedzenie, ani też nie trzymamy ugotowanego wcześniej jedzenia w bemarach). Mamy profesjonalnych KUCHARZY którzy przyrządzają to wszystko na bieżąco i „od ręki” z wysokiej jakości produktów i świeżych warzyw na oczach klientów, w otwartej kuchni, jak w restauracji. Mamy noże, garnki, patelnie, zioła, przyprawy, własne przepisy, receptury, swoje własne tajniki…

Po drugie, jedzenie to podawane jest SZYBKO, w wygodnej formie (kubełki On-the-GO) i co ważne, UCZCIWIE CENOWO. Nie mamy obsługi kelnerskiej, a ATMOSFERA jest luźna i swobodna. Z jednej więc strony mamy wysoką jakość jedzenia i cały proces gotowanie jak w restauracji, z drugiej zaś ceny, szybkość podania oraz wygoda pozostają jak z lokali typu Fast Food. Stąd też nazwa tego nowego segmentu rynku gastronomicznego – Fast Casual czyli szybka restauracja. Goście w Pasta GO! otrzymują wysokie VALUE (korzyść) w postaci bardzo dobrej jakości świeżo ugotowanego restauracyjnego jedzenia, ale za umiarkowaną cenę, szybko, wygodnie oraz mobilnie w wersji On-the-GO. I dlatego często nas odwiedzają! Wysokie obroty jakie dzięki temu generują nasze restauracje w połączeniu z doskonałością operacyjną, którą wypracowaliśmy sobie przez ostatnie cztery lata doświadczeń oraz silna i uwielbiana już przez Fanów marka Pasta GO! zapewnia zyskowność całego przedsięwzięcia.

Na chwilę obecną Pasta GO! dysponuje 5 stacjonarnymi placówkami w Łodzi, stworzonymi organicznie od podstaw w ciągu zaledwie 5 lat, co świadczy o dużym potencjale i sukcesie naszego konceptu. Wobec silnych sugestii ze strony naszych Gości oraz dużego zainteresowniu rynku naszym Gastro Start-Upem zdecydowaliśmy się udostępnić nasz pomysł, know how, markę, wszystko co wiemy i czego nauczyliśmy się przez ostatnie lata w systemie franczyzowym Pasta GO!. Jeśli więc chcesz być sobie szefem, jesteś młody, szczery i uczciwy, chcesz otworzyć swój własny lokal Pasta GO! w twoim mieście i zostać częścią NAS i wraz z Nami zmieniać Świat na lepsze to wbijaj do Nas śmiało!

Niech MOC będzie RAZEM z NAMI wszystkimi! Do GWIAZD!